Goteborg.jpg

Englund-Gruppen i Göteborg AB

Kryptongatan 20 431 53 Mölndal
Telefon: 031-670 170
Fax: 031-871 678

Fakturaadress:
Kund-id ERG4401
FE 153
105 69 Stockholm
ERG0000@tps.banctec.se

  • Stefan Englund
    Stefan.jpg

    Driver koncernens strategiska affärsutveckling och har det övergripande försäljningsansvaret.

    Telefon: 031-670 170
    E-post: stefan.englund@englund-gruppen.se

  • Alexander Patriksson
    Alex

    Besöker våra kunder i Göteborg, Bohuslän, Dalsland och delar av Västergötland, löser deras golvproblem och hjälper dem att öka sin lönsamhet.

    Order: 031-670 170
    Mobil: 0704-37 89 04
    E-post: alexander.patriksson@englund-gruppen.se

  • Niklas Bengtsson
    niklas.jpg

    Besöker våra kunder i Göteborg, delar av Halland, Småland, Västergötland och Närke, löser deras golvproblem och hjälper dem att öka sin lönsamhet.

    Order: 031-670 170
    Mobil: 0704-37 89 02
    E-post: niklas.bengtsson@englund-gruppen.se

  • Jacob Tawar
    Jacob.jpg

    Löser våra kunders golvproblem och ser till så att logistiken fungerar.

    Order: 031-670 170
    E-post: jacob.tawar@englund-gruppen.se

  • Robin Malcic
    Robin_M

    Löser våra kunders golvproblem och ser till så att logistiken fungerar.

    Order: 031-670 170
    E-post: robin.malcic@englund-gruppen.se

  • Samir Denkha
    Samir.jpg

    Löser våra kunders golvproblem och ser till så att logistiken fungerar.

    Order: 031-670 170
    E-post: samir.denkha@englund-gruppen.se

  • Carina Svensson
    Carina.jpg

    Sköter koncernens bokföring, reskontra och hanterar alla övriga ekonomirelaterade frågor.

    Telefon: 031-670 171
    Mobil: 0704-32 68 32
    E-post: carina.svensson@englund-gruppen.se

  • Manuela Johanen
    Manuela.jpg

    Sköter koncernens bokföring, reskontra och hanterar alla övriga ekonomirelaterade frågor.

    Telefon: 031-670 179
    Mobil: 0707-58 01 90

    E-post: manuela.johanen@englund-gruppen.se